Joe Biden rrëzohet nga biçikleta (VIDEO)

Joe Biden u rrëzua nga biçikleta e tij, gjatë ngasjes pranë shtëpisë së tij në Delaware, teksa ai dhe gruaja e tij festonin 45 vjetorin e martesës.

Presidenti amerikan u nis me gruan e tij – i rrethuar nga agjentë në mëngjes. Pak çaste para rënies, ai përshëndeti gazetarët me një dorë dhe iu tha ‘Mirëmëngjes’.

Biden dhe gruaja e tij shënuan dje 45 vjetorin e martesës dhe po kalojnë fundjavën e festës së 19 qershorit në plazh, raporton DailyMail.

https://twitter.com/TimScoop/status/1538165128687808512

Lexo gjithashtu
Total
0
Share