close

KONGRESISTET AMERIKANE: MOS BINI NË KURTHET E TRUMPIT!

Katër kongresistet amerikane, që u sulmuan nga presidenti donald trump me deklarata që u cilësuan gjerësisht si raciste, iu përgjigjen atij në një konferencë për media. Alexandria ocasio-cortez, ilhan omar, ayanna pressley dhe rashida tlaib i bënë thirrje popullit amerikan që të mos bie në kurthet e retorikës së presidentit. /Agjencitë/

Nëse je pranë një vendi ngjarje, ke fotogorafi apo video, atëherë ti raporto. Na shkruaj në klanmacedonia@gmail.com
TI RAPORTON!