close

KRYEMINISTRJA MAY MUND TË DORËHIQET?

May të martën ka paraqitur një sërë zgjidhjesh kompromisi për Brexit, në mes të cilëve janë mundësitë e referendumit të dytë dhe mbetja e përkohshme e vendit në unionin doganor me Bashkimin Evropian. Nderkohe qe presitigjiozja “The times” shkruan se neser May do te dorehiqet. /Agjencitë/