Lëkundje tërmeti në Tiranë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë pasditen e sotme. Sipas të dhënave të para sizmologjike, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.8 i shkallës Rihter.

Epiqendra ka qenë 38 kilometra larg Durrësit dhe 10 kilometra larg Laçit në një thellësi 13 kilometra nën tokë. /tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share