Mbushet bulevardi, nis protesta e opozitës në Shqipëri

Është mbushur bulevardi “Dëshmorët e Kombit” para kryeministrisë me protestues të opozitës pasditen e sotme.

Ata janë ngritur për një sërë çështjesh që sipas tyre fajtor për to është kryeministri Edi Rama dhe qeverisja e tij.

Në përfundim të fjalimit të saj në protestën e Partisë Demokratike në Shqipëri, Rudina Hajdari u emocionua teksa përmendi babanë e saj, Azem Hajdarin. Ajo tha se ai kishte vetëm një mision për Shqipërinë e ajo do të luftojë për ta përmbushur.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share