close

MEKSIKË: PËRPLASET AUTOBUSI, VDESIN DISA PERSONA

Pesëmbëdhjetë persona janë konfirmuar të vdekur pasi një autobus dhe kamion u përplasën në një autostradë në Veracruz këtë mëngjes.Sipas të dhënave, të dy automjetet u përmbysën dhe shpërthyen në flakë. /Agjencitë/