Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet malore do të ketë reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës juglindore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 5, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 2 deri 8 gradë celsius.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share