close
Rajoni

NË BOSNJË E HERCEGOVINË 476 RASTE TË REJA DHE 11 VIKTIMA

712B3D50-F147-4298-9B30-CF64F98E5086

Në Bosnjë e Hercegovinë janë shënuar 476 raste të reja me COVID-19 dhe 11 viktima, që paraqet shifrën më të lartë që nga fillimi I pandemisë. Në Federatën e B e H janë regjistruar 335 raste pozitive dhe 8 viktima. Paraprakisht ishte njoftuar se në Republikën Serbe ishin shënuar 141 raste të reja dhe 3 viktima. Për momentin në Bosnjë e Hercegovinë shënohen 3388 raste aktive me COVID-19. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia