Nis protesta e PSD-së kundër marrëveshjes së Ohrit

Tashmë ka filluar protesta e organizuar nga Partia Socialdemokrate e Kosovës.

Kjo protestë po bëhet me qëllim për të kundërshtuar marrëveshjen e Ohrit, përcjell Klankosova.tv.

Pjesë e kësaj proteste është deputeti i PDK-së, Hisen Berisha dhe dy anëtarët e NISMË-s, Zafir Berisha dhe Endrit Shala.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share