close

Pacolli e jep pagën vjetore për zonat e vërshuara, u kërkon ministrave e deputetëve ta japin nga një pagë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe ish-presidenti Behgjet Pacolli, ka bërë me dije se do ta jap pagën vjetore që merr nga Kuvendi i Kosovës, për të gjithë të prekurit nga vërshimet.

Pacolli i ka ftuar kolegët e tij deputetë dhe ministrat që ta ndajnë pagën e janarit për këtë qëllim.

“Po e jap pagën vjetore për dëmet nga vërshimet, ftojë kolegët në qeveri dhe Kuvend ta ndajnë pagën e janarit”, ka shkruar Pacolli në “Facebook”.

Nëse je pranë një vendi ngjarje, ke fotogorafi apo video, atëherë ti raporto. Na shkruaj në klanmacedonia@gmail.com
TI RAPORTON!