Pas intervistës që na përloti, gjendet një vend në ekran për “doktorin” e Fiksit

Gentian Pjetri ose i njohur ndryshe me pseudonimin “Doktori” i Fiksit, së shpejti do ta shohim sërish në ekran pas një shkëputje të gjatë nga bota e televizionit.

Tashmë “Doktorin” do ta shohim në “Syri Tv”, në emisionin e mëngjesit përkrah Flavio Qarrit. Ai do të shoqërojë moderatorin në rubrikën ‘Calling Flavio’, duke dhënë komente edhe për temën e ditës.

Ky lajm vjen pak ditë pasi Gentian Pjetri dha një interviste emocionuse, ku foli për jetën e tij, largimin nga Top Channel, si dhe problemet shëndεtësore që ka kaluar gjatë periudhës së shkëputjes nga televizioni.

Ai ka qenë një ndër personazhet më të njohur për shqiptarët, por duket se tani është “i harruar”. Pas intervistës së tij emocionuese duket sikur është bërë një vend për të në TV.

“Doktori” ka treguar sesi ka qenë i gjithë rrugëtimi i tij në media, duke ia atribuar Bojken Lakos. Ai i ka sugjeruar që të provojë humorin e tij në “Top Albania Radio”.

“Bëja humor me miqtë e mij dhe shoqërinë. Bojken Lako më tha ‘pse nuk e provon ne radio’. Varet në çfarë radio i thash, por gjithsesi. Dhe kështu filloi.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share