close

REKA: ËSHTË KOHA PËR PRESIDENT SHQIPTAR

Kandidati për president, Blerim Reka, mbrëmë e vazhdoi fushatën e tij në Komunën e Bërvenicës ku ishte i shoqëruar edhe nga kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela si dhe nga lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami. /Klan Maqedoni/