Ronaldo godet kameramanin, topi i tij për pak se e hodhi në tokë

Cristiano Ronaldo realizoi edhe këtë javë në kampionatin arab. Al Nassr fitoi 3 – 1 në fushën e Al Raed dhe një prej golave ishte i portugezit.

Por Ronaldo nuk kurseu edhe një nga kameramanët e ndeshjes gjatë përpjekjes për të shënuar.

Goditja ishte aq e fortë aq sa për pak desh e hodhi në tokë. Kjo skenë u filmua nga tifozët të cilët ndodheshin pas porte.

Tv Klan

 

TË NGJASHM

Lexo gjithashtu
Total
0
Share