Shkup: Sulmohen fizikisht tre shtetas të SHBA-së

Ministria e Punëve të Brendshme bën të ditur se gjatë ditës së djeshme ka pasur prishje të rendit dhe qetësisë publike në Shkup, në rrethinën e “Bit Pazarit”.

“Mbrëmë në ora 21:30 në SPB Shkup, N.M.(39) nga SHBA ka raportuar se rreth orës 17:20 nga disa persona janë sulmuar fizikisht ai, A.A.(37) nga SHBA dhe A.G.(44) nga SHBA.

Rasti është duke u zbardhur”, njoftojnë nga MPB.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share