Tritol biznesit të Noizyt në Durrës

Dëmtohet dyqani dhe lokali i këngëtarit

Një sasi lëndë plasëse i është vendosur një dyqani në pronësi të reperit të njohur Noizy, të marrë me qira nga babai i tij Bashkim Rajku.

Sipas policisë si pasojë e shpërthimit është dëmtuar edhe lokali i këngëtarit Rigels Rajku që ndodhet në katin e dytë.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sipas banorëve shpërthimi ka qenë i fortë dhe ka dëmtuar edhe xhamat e disa shtëpive pranë.

Një ditë më parë policia ka proceduar penalisht Noizyn dhe babanë e tij, Bashkim Rajku, pas përplasjes me reperin Kleviol Ahmeti.

Tv Klan

Lexo gjithashtu
Total
0
Share