close

TRUMP: FALËNDERON GRATË DHE BURRAT USHTARË

Presidenti Donald Trump ka përshëndetur burrat dhe gratë trime të ushtrisë amerikane gjatë një fjalimi në eventin e polemizuar të ditës së Pavarësisë.

Ceremonia e titulluar “Përshëndetje Amerikë!”, u shoqërua me parada, fluturime të sinkronizuara në qiell dhe fishekzjarrë. Kundërshtarët e kanë akuzuar Trump se po shpenzonte para dhe se po politizonte festën në kuadër të fushatës së tij për rizgjedhje. /Agjencitë/

Nëse je pranë një vendi ngjarje, ke fotogorafi apo video, atëherë ti raporto. Na shkruaj në klanmacedonia@gmail.com
TI RAPORTON!