close

Xhevat Prekazi: VAR-i dëmton futbollin

Ish-futbollisti i Partizanit, Hajdukut dhe Galatasarajit, Xhevat Prekazi është kundër VAR-it në futboll, pasi sipas tij, futbolli humb bukurinë.

“Shumë, hajni e madhe, ata vet i bien ligjet, siç të duan i bëjnë, situata që s`kanë lidhje me futboll i japin” – deklaron Xhevat Prekazi.

Nëse je pranë një vendi ngjarje, ke fotogorafi apo video, atëherë ti raporto. Na shkruaj në klanmacedonia@gmail.com
TI RAPORTON!