close
Vendi

ZAEV – MACRON DEKLARATË TË PËRBASHKËT PËR MEDIA

72572A68-3523-4EC8-A309-7CCE51E9F773

Kryeministri Zoran Zaev së bashku me Ministrin e Jashtëm Bujar Osmani dhe Zv/Kryeministrin për Cështje Evropiane Nikola Dimitrov janë në Paris në një darkë pune me Presidentin e Francës, Emanuel Macron. Para darkës së punës, Zaev dhe Makron kanë dhënë deklarata për media. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia