Zjarri vazhdon të përhapet në malin e rajonit të Kërçovës (Foto)

Një zjarr i madh ka filluar në orët e para të mëngjesit në malin afër Strazhës më saktësisht, rrugës Këçovë – Gostivar vazhdon ende të jetë aktiv, informon Klan Maqedoni.

Rruga Kërçove-Gostivar për momentin është e kalueshme mirëpo zjarri shihet se ka arritur deri në rrugën kryesore.

Zarrfikësit janë vënë në dispozicion dhe po e monitorojnë gjendjen. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share