close

Jun 9, 2022

Screenshot_4-26-600×360-1
Sport

Kosova mposht Irlandën e Veriut

Kosova ka fituar me rezultat 3:2 ndaj Irlandës së Veriut, sonte, në “Fadil Vokrri” në Prishtinë.Dy golat e Vedat Muriqit dhe një i Zymer Bytyqit ia siguruan “Dardanëve” tre pikë në “Fadil Vokrri”.Mysafirët arritën në
read more
1 2 3 6
Page 1 of 6