close
Top LajmeVendi

Ali Ahmeti arrin në samitin ”Open Ballkan”, takohet me Edi Ramën

EF06AEFF-8BEE-48CA-9906-844205235E45

Ka arritur edhe kreu i BDI-së, Ali Ahmeti në Ohër, ku po mbahet samiti i ”Ballkanit të Hapur”

I shoqëruar nga Edi Rama kryeministri shqiptar dhe ministrat Kreshnik Bekteshi, Jeton Shaqiri dhe zv kryeministri Artan Grubi. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia