close

Showbiz

Showbiz

DHURATA PO VJEN ME DHURATA

dhurata.jpg
Prej disa ditësh Dhurata Dora ka njoftuar se do të sjellë shumë shpejt një projekt të ri. https://www.instagram.com/p/CXl4dSmsliR Kënga do të mbajë titullin “Criminal” dhe artistja ka zbuluar një pjesë
read more
1 2 3 4 5 14
Page 3 of 14