close
Top LajmeVendi

Edi Rama dhe Kovaçevski bisedojnë për marrëdhënjet mes dy vendeve

74D5C911-D452-4594-A0FA-0DB44E367B75

Gjatë samitit “Ballkani i Hapur” që po mbahet në Ohër janë takuar kryeministri Shqipërisë, Edi Rama dhe kryeministri Maqedonisë, Dimitar Kovaçevski.

Një takim që zgjati disa minuta mes dy kryeministrave ku folën për disa çështje dhe marrëdhënjet mes dy vendeve. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia