close
RajoniTop LajmeVendi

“Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli

1421ccfb-1932-41a9-ab86-9d13bd377bc7-600×450-1

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një foto së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski përpara nisjes së samitit 2-ditor të Brukselit ku është i ftuar të marrë pjesë. Këtë postim, Rama e ka shoqëruar me nota ironie teksa shkruan se jemi më shumë se kurrë të përkushtuar për modernizimin e vendeve dhe rajonit me frymën e evropiane.

“Ende po prisni Godonë? Ne jemi mësuar me këtë shfaqje dhe jemi më shumë se kurrë të përkushtuar që të shtyjmë përpara modernizimin e vendeve dhe rajonit tonë me frymë të palëkundur evropiane”, ka shkruar Kryeministri Rama në Twitter./tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia