close
Top LajmeVendi

Mickoski: “Protestojmë me mendje, jo me forcë” (VIDEO)

fewwefefefw

Protestuesve u është bashkuar Hristijan Mickoski, ku nga kreu i opozitës protestuesit kërkonin që të bëj diçka, ndërsa ai tha se:

”Për atë jemi këtu të protestojmë, le të dëgjojë e gjithë bota, por do duhet me mendje dhe jo me forcë të ndalet kjo, me forcë nuk mundet” – tha kreu i VMRO-DPMNE-së, informon KlanMacedonia.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia