close
moti-2

Sot në vendin tonë pritet mot me diell dhe i ftohtë, paradite me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë, ndërsa përgjatë Vardarit, erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura maksimale do të lëvizë prej -3 deri 6 gradë.

Në Shkup mot me diell dhe i ftohtë me vranësira të vogla dhe me erë të përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura maksimale do të arrijë deri 1 gradë./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia