close
4256713C-00F5-465B-8316-AA5F49D8AF2A

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri mesatare, ndërsa pasdite në disa vende me vranësira të shtuara. Do të fryjë erë veriore e dobët deri mesatare, herë pas here e fortë.

 

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 11 deri në 20 gradê celsius, ndërsa ajo maksimale prej 32 deri në 39 gradë celsius. Indeksi UV do të jetë 8.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia