close
4256713C-00F5-465B-8316-AA5F49D8AF2A

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore të vendit.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 36 gradë celsius. UV=8

Në Shkup me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të zbresë deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 34 gradë.

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia