close
Sport

Pas interesimit të lartë edhe sot janë në shitje biletat për sfidën Shkupi – Dinamo

25E8CBA9-9584-4CF0-B450-FF25B8049C13

NJOFTIM PËR PUBLIKUN!

Pas interesimit të lartë të dashur simpatizues të klubit tonë ju njoftojmë që biletat e ndeshjes Shkupi – Dinamo do të vazhdojnë të jenë në shitje edhe nesër.

Biletat do të mund ti gjeni tek sheshi Skënderbeu në Çarshi të Shkupit dhe në stadiumin e Çairit nga ora 17:00 deri në ora 20:00.

Çmimi i biletave do të jetë 150 denarë.
Çmimi i biletave VIP JUG do të jetë 300 denarë.
Çmimi i biletave VIP VERI do të jetë 1000 denarë.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia