close
Top LajmeVendi

Fillon takimi i koalicionit qeveritar, prezent Kovaçevski dhe Ahmeti

D07FF4FC-4077-40AB-81F4-6E23FD05ABB9

Në ambientet e Qeverisë janë mbledhur partnerët e koalicionit qeverisës.

Prezent është kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, ai i BDI-së, Ali Ahmeti, zëvenëskryeministri i parë, Artan Grubi, kreu i Alternativës Afrim Gashi, kryetari i PLD-së Goran Milevski dhe përfaqësues të partive tjera të koalicionit.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia