close
Top LajmeVendi

Sela: Në zgjedhjet për Këshillin e Komunës së Tetovës ASH do të përballet vet

IMG-9a9c20aa4541233a73e522eba2a8bf91-V

Kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela në konferencën e sotme për shtyp deklaroi se në zgjedhjet për Këshillin e Komunës së Tetovës  nuk do të bëjë koalicion me asnjë parti  dhe do të garojë e vetme si parti politike.

“Sa i përket koalicioneve e këtyre gjërave, ato janë çështje që i përkasin organeve partiake, por ne mendojmë se Aleanca për Shqiptarët duhet të dale dhe të përballet vetë në këto zgjedhje lokale për Tetovën”, deklaroi Ziadin Sela./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia