close
Rajoni

Vlorë, gjendet një person i mbytur në det

ambulanca-vlore-i-mbytur-ne-det

Një person është gjetur i mbytur në det në zonën e molit të vjetër në Vlorë. Trupi i pajetë u konstatua nga një mjet lundrues dhe më pas u njoftua policia.

Identiteti i viktimës nuk dihet ende, por mësohet se është i seksit mashkull.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e Spitalit të Vlorës ku do të autopsia mjeko-ligjore. /tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia