Reagon Krasniqi pas fitores: Faleminderit populli im, faleminderit Prishtinë

Boksieri Robin Krasniqi ka reaguar pas fitores në mbrëmjen e së shtunës, duke thënë se është i emocionuar me realizimin e ëndrrës për të boksuar në Prishtinë.

Krasniqi ka falënderuar të gjithë për përkrahjen që i kanë dhënë, njofton Klankosova.tv.

“Falemnderit populli im, falemnderit Prishtinë, falemnderit Kosovë, për gjithë këtë përkrahje tuajën”, ka shkruar Krasniqi.

“Jam shumë i emocionuar dhe i gëzuar, fillimisht nga realizimi i ëndrrës sime për të boksuar para jush, e edhe më me fitoren e sontme timen dhe tuajën gjithashtu. Falenderoj çdo ekip e person të angazhuar në këtë mega projekt timin”.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share